تبلیغات
بی نشونه ها - صیاد دلها..

بی نشونه ها

بزرگ مردتاریخ

جستجو
لوگو دوستان
جعبه حدیث

موضوع: مطالب جالب در مورد شهدا -عکس و پوستر شهدا -
حساس مسئولیتی که می کردم ، نمی گذاشت راحت بنشینم . با صندلی چرخدار راه می رفتم و کارها را به انجام می رساندم . مدت ها بود که نگران شهر بوکان بودم .

برای آزادسازی آن طرحی ریختم . در حال تدارک مقدمات اجرای این طرح بودم که نامه ای از نیروی زمینی آمد . دستور داده بودند قرارگاه عملیاتی را به هم بزنم و مشاور لشگر 28 کردستان باشم .

احساس کردم خیانتی در جریان است . نمی توانستم باور کنم که در جمهوری اسلامی ، کسانی باشند که از نجابت و نیت پاک آنانی که خود را فدای انقلاب می کنند و با دست خالی با دشمن می جنگند ، سوءاستفاده کنند و دست به خیانت بزنند .

وضو گرفتم و نماز حاجت به درگاه خدا به جا آوردم که توفیق دهد بتوانم کار را تمام کنم و دست ضد انقلاب و دشمن را به طور کامل از کردستان کوتاه کنم . تصمیم خودم را گرفتم . سه جمله به عنوان جواب به نیروی زمینی نوشتم : " من به دستور شورای عالی دفاع آمده ام و به دستور آن هم خواهم رفت . در حال حاضر کار ما در منطقه تمام نشده است و به همین دلیل سرکار می مانم و نمی روم ، مگر این که از تهران دستور برسد . "

این نامه بهانه ای شد که بنی صدر بتواند از آن به عنوان سند تمرد علیه من استفاده کند و او من را از کار برکنار کرد . درجه هایی را که داده بود ، پس گرفت و از نیروی زمینی ارتش اخراج کرد . با این که مجروح بودم و به وسیله صندلی چرخدار رفت و آمد می کردم ، برخوردهای توهین آمیزی با من شد . اگر نبود سفارش آیت الله خامنه ای که گفته بودند صبر کنم ، این شرایط را هرگز تحمل نمی کردم .

بزرگان زیادی برای نگه داشتن من در کردستان تلاش کردند ؛ مانند : آیت الله خامنه ای ، آقای هاشمی رفسنجانی ، شهید بهشتی و شهیدان محراب دستغیب ، مدنی ، اشرفی اصفهانی و صدوقی ولی موفق نشدند .

حضرت امام چون مقید به قانون بودند و من هم برخوردم خلاف قانون و مقررات بود و از طرفی چون نمی خواستند بهانه به دست بنی صدر بدهند ، فرمودند : " باید طبق مقررات برخورد شود . "

در آن روزها ، آقای هاشمی رفسنجانی برایم وقت گرفت و یک بار به دیدار امام رفتم . ایشان مهربانانه حالم را پرسیدند و کنار خودشان نشاندند . آن دیدار هفده دقیقه طول کشید که بیشتر این مدت را من حرف زدم و ایشان گوش دادند .l3f9061jtkoj7gyp1i3i.jpg


برچسب ها: صیاد دلها، شهدا،

نوشته شده در جمعه 23 فروردین 1392 توسط شهید گمنام
مقام معظم رهبری

نویسندگان
نظر سنجی
آمار سایت
Nasr19